Файне місто

Сергій Надал оглянув стан проведення ремонтних робіт у Тернополі

Під час традиційного об’їзду міста, очільник Тернополя Сергій Надал оглянув стан проведення ремонтних робіт капітального ремонту тротуару на вул. Симоненка (непарна сторона), де підрядники здійснили демонтаж старого асфальтобетонного покриття, встановили нові бордюри та приступили до облаштування тротуару фігурними елементами мощення.

Міський голова також проінспектував проведення ремонтних робіт пішохідної ділянки на вул. Київській (в районі житлового будинку №3, та від будинку № 2 до будинку № 12). Триває капітальний ремонт тротуару також на вул. Танцорова (від вул. Медової до територій КП «Тернопільводоканал»), де працівники підрядної організації влаштували піщану та щебеневу основи для подальшого ремонту.

Нагадаємо, у 2018 році у Тернополі заплановано провести роботи з капітального ремонту – заміни покриття тротуару фігурними елементами мощення також на вул. Камінній, вул. Лесі Українки, на перехресті вул. Купчинського – вул. Корольова (район 2-ї лікарні) та ремонт пішохідної доріжки від будинку за адресою проспект Степана Бандери, 92 до церкви Матері Божої Неустанної Помочі УГКЦ.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK