Файне місто

«Щоби в гріхах не черствіли серця», – відомий тернополянин

Нещодавно у видавництві «Лілея» побачила світ книга тернопільського літератора, члена НСЖУ Володимира Остап’юка «Надія любові».

251-467x381

Як розповів автор у промові до видання, центральною темою нової поетичної збірки є Бог і любов. Бо це, на глибоке переконання В. Остап’юка, є фундаментом нашого життя. Без цих понять не буде ні щастя людського, ні миру між людьми, ні справжньої радості в нашому тимчасовому бутті.

Також Володимир Остап’юк розповів, що творчість до нього приходить о 2 годині ночі, він стає і, помолившись, з Божою поміччю сідає за віршування. У нову, доволі об’ємну збірку  увійшло понад 200 віршів.

Володимир Остап’юк народився у 1949 р. у с. Потуторів на Шумщині. Закінчив Бережанський технікум механізації та електрифікації сільського господарства, Львівський політехнічний інститут, Міжнародний інститут за програмою МВА. Працює у ВАТ “Тернопільобенерго”. Є автором  десяти збірок віршів, серед них «Пори роки любові» (1994 р.), «Симфонія душі» (1998 р.), «Монографія життя» (2006 р.) та інших.

Чергова книга Володимира Остап’юка “Надія любові” – охоплює поезії про духовне, про Україну, про кохання, про подорожі та відпочинок. Чимало поезій є і політичного та громадянського спрямування. “Розумних багато, та мудрих замало – інакше б країна уже процвітала», – пише Володимир Остапю’к.

Гарно вдаються автору і пейзажні рядки, і рядки про кохання. Цими ми днями легко читається:

По-осінньому холодно, по самітності – скучно,

Лізуть спогади в голову про любов незабутню,

Про ту зустріч казкову, про ті погляди терпкі,

Про чарівні розмови, що залишились в серці…

А ще в ці осінні холодні дні приємно дивитися на обкладинку видання, де цвітуть яскраві квіти, око милує піщаний берег та синє море і гріє серце назва книги “Надія любові”.

Галина ВАНДЗЕЛЯК
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK