Файне місто

Розповіли деталі раптової смерті директора “Тернопільського м’ясокомбінату”

СнимокПід час марафону у Києві 8 жовтня загинув директор “Тернопільського м’ясокомбінату” Віктор Малюта.

“Сьогодні передчасно пішов з життя директор “Тернопільського м’ясокомбінату” Віктор Малюта. Життєрадісний і завжди усміхнений, професіонал своєї справи. Любив життя і дбав про своє здоров’я. Але сьогодні, під час змагань з бігу у Києві, серце несподівано зупинилося”, – йдеться в повідомленні компанії.

Своєю чергою, генеральний менеджер компанії «Run Ukraine», яка є організатором «Київського міжнародного марафону 2017» (Wizz Air Kyiv City Marathon), Дмитро Черніцький розповів УНІАН, що чоловік, який помер під час марафону, вперше брав у ньому участь.

«Він біг дистанцію 10 кілометрів. Це трапилося на 5-му кілометрів, тобто, він навіть півдистанції не здолав. Він вперше брав участь у такому марафоні», – сказав Черніцький.

Він розповів, що «чоловікові стало зле, він упав, йому спочатку почали надавати першу допомогу оточуючі бігуни, потім упродовж першої хвилини до нього одразу під’їхали медики-волонтери з мобільної служби «Мед-Хелп» – вони надавали йому допомогу, а потім прибули працівники Червоного Хреста». Але, зазначив Черніцький, коли під’їхала «швидка допомога», то, на жаль, чоловік вже помер.

Відомо, що рідні померлого чекали його на фініші, пише “ТСН”.  «Ми встановили контакт з рідними, поїхали на місце події. Його на фініші чекали дружина, донька та зять»,- додав генеральний менеджер компанії-організатора «Київського міжнародного марафону 2017».

 


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK