Файне місто

Помер один із засновників української військової розвідки родом із Тернопільщини

837086_w_300За військовим Анатолієм Магалясом справлятимуть дев’ятини. Він помер 11 травня на 74-му році життя. Разом із колегою Олександром Скіпальськимйого вважають засновником військової розвідки України, пише Gazeta.ua.

Про смерть Анатолія Магаляса повідомив на своїй сторінці у Facebook генерал-лейтенант запасу, колишній глава Служби зовнішньої розвідки України Віктор Гвоздь.

“Помер генерал-майор Магаляс Анатолій Юхимович, людина, яка створювала воєнну розвідку України. Уродженець Тернопільщини, випускник Київського ВОКУ та розвідувальної академії в Москві, все життя присвятив розвідці і на початку незалежності приклав значні зусилля для створення агентурного компоненту воєнної розвідки України, за що і постраждав, коли в свій час, розуміючи як професіонал яку небезпеку становить Росія для молодої країни, активізував розвідувальну роботу на російському напрямі”, – написав Гвоздь.

Народився Анатолій Магаляс 30 березня 1945 року на Тернопільщині. Освіту здобув у Київському вищому загальнокомандному училищі та розвідувальній академії в Москві. Все своє життя присвятив розвідці. І коли Україна проголосила свою незалежність, приклав значних зусиль для створення агентурної компоненти воєнної розвідки. Після звільнення активно займався громадською роботою та працював у керівництві Об’єднання ветеранів розвідки.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK