Файне місто

Подружжя з Тернопільщини 70 років разом: секрети довголіття (ВІДЕО)

Мирослав та Ганна Біркови із містечка Збараж на Тернопільщині відсвяткували 70 років подружнього життя – “благодатне” весілля. Нині чоловікові 92 роки, а його дружині – 87. Подружжя в злагоді виростило трьох синів, вісьмох онуків, дев’ятьох правнуків.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.

Вони одружилися післявоєнного 1947-го. Того дня були у вишиванках. Їй тоді було 17 років, а йому – 22. А закохалися один в одного ще раніше, коли Ганні було лише 15. Мирославові довелося два роки оббивати пороги Ганниної хати.

“До мене прийшли старости з другого села. А він дуже сумний був, мама мені розказувала, пішов за хату і плакав. Він каже, стільки її чекав, а вона піде за другого, а мама каже – не піде, вона його не хоче”, – згадує Ганна Біркова.

Читайте також: Подружжя схудло на 88 кілограмів, аби вдруге зіграти весілля заради гарних фото

Мирослав до безтями закохався у дівчину, бо, каже, була неймовірно красива. До неї сваталися безперестанку, навіть, місцеві багатії. Але усі виходили від неї із гарбузами.

“Чорнобрива, кругленька, гарна на лиці, фігура гарна”, – говорить Мирослав Бірковий.

І нині, 70 років потому, пан Мирослав ніжно тримає свою Ганнусю за руку і, як колись, не хоче нікому віддавати. Сивочолі молодята зізнаються, що запорука такого довгого сімейного щастя – це, насамперед, кохання і, неодмінно, терпіння.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Світлани Павук:


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK