Файне місто

Новелу про Тернопільщину відзначили у Києві

808915_1_w_1200Понад 300 текстів надійшло цьогоріч на конкурс “Новела по-українськи”. Його п’ятий рік поспіль проводить журнал “Країна”. За умовами, дія в текстах має відбуватися в якомусь сучасному українському місті.

Перемогла новела “Фелішберто” журналіста 29-річного Назарія Заноза з Теребовлі на Тернопільщині. Це історія про втечу та переслідування, пісні Віктора Павліка й Насті Камєнскіх, визначні місця Теребовлі, щемке й брикливе перше кохання. Переможець отримає 5 тис. грн., пише “Gazeta.ua”.

Твори на конкурс надсилали учасники з усієї України, а також Чехії, США, Польщі, інших країн. Новели оцінювали редакційне й професійне журі. До останнього ввійшли Павло Вольвач, Віталій Жежера, Василь Махно, Василь Карп’юк, Андрій Кокотюха, Лілія Шутяк, Оксана Щур.

Минулого року темою “Новели по-­українськи” була декомунізація. Перемогу тоді розділили Олександр Вівчарик та Валерій Пузік. Усього за п’ять років на конкурс надійшло понад тисячу текстів. Двічі виходили друком збірки з новелами фіналістів — про Крим і Євромайдан.

Нагородження та підбиття підсумків конкурсу відбудеться 16 грудня о 16:00 у книгарні “Смолоскип” за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 21.

Прочитати новелу можна тут

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK