Файне місто

Неймовірні подробиці із життя відомого тернополянина

З 14-15 років юний Віктор Павлик не розлучався з гітарою. Крім цього він займався веслуванням на байдарках і каноє.

Через невисокий зріст одного разу на змаганнях його, 16-річного, поставили змагатися разом з 13-річними.

віктор павлік

У школі на фізкультурі Віктор стояв останнім і, звичайно, через це сильно переживав. Але в 13 років він придумав вихід з цієї ситуації. Знайшов у мами в гардеробі туфлі, які були трохи схожі на чоловічі, і став їх носити. Згодом комплекс зник. І зараз, при зрості 162 сантиметри, Павлік нітрохи не страждає і нормально спілкується з двометровими моделями.

Перший гонорар Віктор Павлік отримав в 16 років, граючи на весіллі у селі, заробив сто рублів.

В 1983 році Віктор почав працювати художнім керівником ВІА «Еверест», який став популярним у межах області.

Під час служби в армії Павлік створив ВІА «Міраж-2». З успіхом пройшли виступи ансамблю перед солдатами і офіцерами у багатьох частинах, колектив був учасником та переможцем конкурсів солдатської й комсомольської пісні. Останніх півроку служби Віктор був художнім керівником полку.

Сімейне життя Віктор почав рано – з першою дружиною розписався в 18 років. Згодом на світ з’явився син Саша. Через місяць Віктор пішов в армію. Розлука в два роки дала про себе знати. Розлучилися подружжя без скандалів. Друга дружина народила артистові дочку Христину. Однак шлюб теж довго не протримався. Третя дружина Лора танцювала в ансамблі «Надзбручанка» при тернопільської філармонії, а Віктор працював там же в групі «Анна-Марія». У них почався роман.

У 1994 році пісня «Ти подобаєшся мені» стала кращим ліричним шлягером України, а група «Анна-Марія» – кращим поп-гуртом. У тому ж році Ларисі запропонували поїхати попрацювати у Туреччину в балеті при казино. Павлик кинув все: філармонію, групу. Це стало початком сольної кар’єри. Повернувшись після Туреччини до Тернополя, він переїхав з Ларисою до Києва. Тоді-то все і почалося: фестивалі, конкурси. Потім в них народився син – Павло Павлік.

Рік плідної роботи за кордоном – вагомий внесок в українську та турецьку культуру. Турецька пісня «Шикидим», виконана Віктором Павліком, стала хітом 1998 року не тільки в Україні, але і в країнах СНД. А вже в наступному році співакові присвоєно звання «Заслужений артист України».

Уже в новому тисячолітті Віктор Павлік закінчив з відзнакою Київський національний університет культури і мистецтв, клас естрадний вокал (викладач Оксана Білозір). Дав близько 200 сольних концертів в Україні та Канаді, зробив концертний тур у 20-ти штатах США. У 2003 році відбулася значна подія в житті співака – великий сольний концерт, присвячений 20-річчю творчої діяльності.

Під керівництвом Віктора Павліка група популярних естрадних виконавців у серпні 2004 року виграла в програмі «Форт Буаяр» і передала всі кошти в Спілку письменників України для підтримки молодих талантів.

Цікаво, що Віктор Павлік багато років був прихожанином церкви Сандея Аделаджі «Посольство Боже», але нещодавно перестав її відвідувати, перейшовши в дочірню церкву «Найсвятіша Святиня».


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK