Файне місто

Неймовірна сповідь тернопільської заробітчанки

Я — ЗАРОБІТЧАНКА. ТУТ, У ЧУЖІЙ КРАЇНІ, МАЮ ВЕЧОРАМИ БАГАТО ЧАСУ, ТОЖ АБО ВИШИВАЮ, АБО ЧИТАЮ УЛЮБЛЕНУ ГАЗЕТУ. І НАТРАПИЛА В НІЙ НА РОЗПОВІДЬ ОТЦЯ МИКОЛИ СУСА «НЕБАЖАНИМ, НЕНАРОДЖЕНИМ, АБОРТОВАНИМ».

Вражаюча сповідь тернопільської заробітчанки

Вражаюча сповідь тернопільської заробітчанки

Передусім прошу вклонитися тим людям, котрі поставили пам’ятник нашим діточкам. Дозволю собі так написати, бо всі ми, жінки, у той чи інший спосіб нищимо своїх іще не народжених дітей. Як не абортами, то контрацептивами. Але я не маю права осуджувати інших, тому напишу про себе. Себе я засуджую і хочу вберегти цим листом життя ще не народженим дітям.

Кілька років тому ми з чоловіком почали їздити на заробітки, щоби купити собі хату й забезпечити майбутнє. На половину мрії ми заробили, залишилося заробити на другу половину, коли з’ясувалося, що я при надії. Чоловік втішився, а я — не дуже, бо вагітність не входила в мої плани. Але повірте мені, дорогі матусі, що котра з нас не тримала своєї крихітки в обіймах, та не вміє цінувати її життя. Тому я почала виношувати в думках план, як позбутися дитини, хоча чоловік забороняв мені навіть думати про таке.

Та я, жалюгідна, все ж убила дитинку. Напилася певної рідини, а тоді лікарі зробили те, що мусили. Перед тим сказала чоловікові, що йду до лікаря, бо в нас народиться нездорова дитина. Він змушений був прийняти все, як є.

Лікар відразу запитав мене, що саме я пила. Сказав, що мала б синочка… Після цього я певний час хворіла, але найбільше мені боліла душа. І чоловік страждав. Довго дивився на мене, як на порожнє місце, бо я й справді стала порожньою.

На щастя, наш Небесний Отець дуже ласкавий. Не знаю, чим я заслужила Його прощення, але нині в нас із чоловіком гарна багатодітна сім’я. Ми виховуємо троє дітей, купили нову хату. Тільки нам завжди нагадують про ненародженого синочка дві іграшки. Коли це все сталося, вони стояли в нашій кімнаті, а з часом ми привезли їх своїм дітям. Часто чоловік запитує в мене: «А пам’ятаєш?..» І я опускаю очі. Знаю, що вчинила дуже зле, і це мучить мене завжди.

Пам’ятайте, дорогі дівчата й жінки, в житті немає нічого важливішого від наших дітей. Гроші — набута річ, а діти — сенс життя, наше майбутнє, майбутнє наших родин і всієї країни. Дітей ніколи не буває забагато. Де є три ложки, там знайдеться і четверта, і п’ята. Чим більше дітей, тим щасливіша родина.

Інколи батьки не хочуть прийняти вагітність своїх дочок, невісток. Вважаю, що вони не родичі своїм дітям, якщо так чинять. Я працювала в одній німецькій сім’ї, син якої кілька років жив із дівчиною з багатої родини, ще й одиначкою. Всі ці роки вона запобігала вагітності за допомогою контрацептивів, а коли молоді люди одружилися, Бог не поблагословив їх діточками. І що ви думаєте? Чоловік залишив свою заможну дружину й побрався з простою медсестрою, котра народила йому двоє діток. Живуть вони донині щасливо, а його перша дружина впала в депресію, пила алкоголь і вживала наркотики. Бувало, намагалася вчинити самогубство.

Знаю сім’ю, в якій підростало багато дітей. І коли мама завагітніла знову, то зважилася на аборт, під час якого померла. Її діти, поки виросли, дуже страждали без матері.

А в одній циганській родині завагітніла молода дівчина. Її матір наполягла на аборті, бо вважала дочку надто юною для того, аби народжувати. Сьогодні вони оббивають пороги лікарень і знахарок, але дочка не вагітніє.

Отже, історії з абортами добром не закінчуються. Тож благословляймо і вихваляймо всіх матерів, бо вони благословенні Богом. Бо в нашого Тата Небесного свої думки — не наші, Його дороги — не наші дороги. Йому видніше, як і кого благословити.

Дорогі матусі, народжуйте і знайте, що ваша доброта воздасться вам сторицею. А хто має за душею гріх аборту, не впадайте у відчай: моліться, допомагайте нужденним, відвідуйте калік, стареньких, сиріт. Ісус Христос — то наша дорога до спасіння. Ми ніколи не пошкодуємо про те, що чинимо добро.

ЗАРОБІТЧАНКА.

Фото з вільних джерел, текст – Вільне Життя
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK