Масові звільнення у поліції: що не так з реформою Авакова?
На своїй сторінці у Facebook він розповів, що прослужив у правоохоронних органах майже три роки, у складі роти №2 батальйону Управління патрульної поліції в Тернопільській області. Було чимало серед колег молодих, амбіційних, заповзятих, але з часом навіть вони “перегорали”.

“Нас називали, як тільки не хочеш: селфіки, смурфіки, парковщики, пластмасові і т.д., але нехай ті, хто нас так називав згадають себе, коли приходять перший раз на якусь роботу, ви усі зразу стали висококласними спеціалістами своєї справи??? Але, як і в будь-якій ситуації, є інша сторона медалі. Ініціатива, мотивація, нестримне бажання щось змінити, з часом зменшується і зменшується, тому що втома, психологічне навантаження, розчарування беруть своє”, – стверджує Мороз.
Коп помітив: чотири екіпажі не здатні нормально працювати, якщо на їх плечі лягає відповідальність за майже 250 тисяч населення. Поліцейські почали розчаровуватися, звільнятися. Хоча їм підвищили зарплату – до 8100 гривень, але це не допомогло.
“…весь час реформи змінили тільки санкцію за керування автомобілем у стані сп’яніння, збільшили штраф за парковку на місцях для інвалідів…Ви серйозно??? Водій, якого оформлять два рази за технічну несправність може попрощатися із правами на 6 місяців, або в ізолятор на 10 діб, а на червоний сигнал світлофора, будь ласка, хоч 10 разів на день, 425 гривень штраф і їдь собі далі, де логіка???”, – скаржиться колишній патрульний.
Поліцейські просто не встигають фіксувати порушення, а навіть якщо і вдається, то все можуть “вирішити зверху”: зателефонувати куди слід, і жодного штрафу чи кримінального провадження. На зміну 20-ти звільненим співробітникам, за словами Мороза, може прийти один – не зовсім позитивна статистика.
Напишіть відгук