Файне місто

Найкрасивіша студентка ТНЕУ сама заробила на автівку та власну квартиру

Новоспечена “СтудМіс ТНЕУ 2017” Анна Данилюк досі не може повірити у свою перемогу. Дівчина стала володаркою трьох титулів: “Міс фото”, “Міс глядацьких симпатій”і “Перша Міс університету”.

У 14 років дівчина закінчила модельну школу та вже понад 6 років займається моделінгом. Все життя танцює.

– Здобула КМС зі спортивної аеробіки, танцювала у головному складі команди ТНЕУ, виграла Чемпіонат України, – розповідає 20 хвилин дівчина. – Була учасником міжнародного волонтерського табору у Німеччині. У 2016 і 2017 також брала участь у міжнародно-культурній програмі США. Закінчила Школу Помічника Депутата. Щаслива, що брала участь у найбільшій події світової модельної індустрії – World Model Market. Відчула на собі всі етапи кастингу проекту «Супермодель по-українськи».

20-річна красуня ніколи раніше не брала участіу подібних конкурсах. Їй завжди було дуже важко переступити через саму себе.

– Не знаю, чи соромилась, чи боялась програти, а, можливо, бояласяконкуренції, але все-таки наважилася, – розповідає дівчина. – Однак якщо я і беру участь, то повинна дійти до перемоги. Це, дійсно, новий формат для усвідомлення навіть самої себе. Для мене не діє принцип: «Головне – це участь, а не перемога».

Анна дуже мудро розмірковує про суб`єктивізм поняття краси. Мовляв, у кожного свій смак і свої уподобання.

– Взагалідля мене краса – найсуб’єктивніша річ на Землі, – каже студентка.- І що би тамне говорили, але такі конкурси об’єктивними бути не можуть. Не скажу,що для мене на першому місці внутрішній світ людини, бо на нього дивляться не в першу чергу.Але все у жінці має бути гармонійним.Адже у цьомусправжня жіноча краса. Вміючи поєднувати свій стиль, поведінку, харизму, голос, характер, зовнішність, – можна досягнути небаченого результату.

Анна переконує, що підготовка до конкурсу була дуже важкою. Місяць виснажливої роботи над собою. Дівчина була налаштована серйозно, тому щодня тренувалася і удосконалювала свої уміння.

– Виходиш з дому о 8 ранку, приходиш о 9 вечора, – згадує красуня. – Усі справи, навчання, робота – відійшли на задній план. Останній тиждень був найважчим – лягала о 5 ранку. Кожного дня і ночі тренувала свій танець, який показувала на талантах. На перемогу взагалі не очікувала, справді. Одразу ж почала плакати, коли почула своє ім`я. Це були, дійсно, сльози щастя.Ми ще на репетиціях розділила собі місця між дівчатками, але коли почула про свою перемогу, не могла повірити.

 
 Дівчина вірить у матеріалізацію думок. Мовляв, всі мрії мають здатність збуватися.

– Я вірю в матеріалізацію думок, і ця перемога – тому підтвердження, – переконує Анна. – Впродовж найближчих місяцівпланую переїхати у власну квартиру, зараз я там затіяла ремонт. Їжджу на машині. Мрії здійснюються. Тому у мене немає однієї мрії. Бо знаю, що можу загадувати їх у необмеженій кількості – все збудеться.

Її життєве кредо: “Якби ви зрозуміли, наскільки сильні ваші думки, ви б ніколи не думали негативно”. Дівчина мріє не лише про матеріальні блага, вона турбується і про духовне багатство.

У майбутньому бачить себе успішною жінкою, якою буде пишатися такий самий успішний чоловік. Анна мріє про щасливу сім`ю, двох діток та гармонію в житті.
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK