Файне місто

На вихідні у Тернополі оголосили “червоний рівень” оповіщення

shtab1У Тернополі оголосили “червоний рівень” оповіщення.

Наступне рішення було прийнято на засіданні координаційного штабу, передає Управління ЖКГ.

Через прогнозоване погіршення погодних умов, у місті чергуватимуть додаткові бригади аварійних служб, а також вже в процесі буде вирішуватися питання щодо обмеження в’їзду вантажного транспорту в межі Тернопільскої області.

Також було обговорене питання щодо доцільності і призупинення навчання у загальноосвітніх закладах на понеділок, 19 березня. Було вирішено, що цього дня заняття в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Тернополя будуть проводитися у звичному режимі. Проте, зважаючи на прогнози синоптиків, зокрема сильний сніг та хуртовини, саме у цей день відвідувати навчальні заклади діти можуть на розсуд батьків.

Це означає, що якщо через погані погодні умови виникнуть труднощі із добиранням до шкіл чи позашкільних закладів, то батьки можуть залишити дитину вдома. При цьому жодних довідок за пропуск у цей день у навчальний заклад пред’являти не буде потрібно. У разі виникнення надзвичайної ситуації у місті додаткова інформація про графік навчання у Тернополі буде оприлюднена на сайті Тернопільської міської ради у неділю, 18 березня.

Перевізникам було доведено до відома попередження про сильні снігопади та пониження температури зовнішнього повітря, та рекомендовано організувати на вихідні чергування працівників які живуть у Тернополі, а не доїжджають з районів а також підготувати техніку для прибирання територій автопарків, щоб громадський транспорт безперешкодно виїхав на маршрути.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK