Файне місто

На відкритій першості області з ММА тріумфували тернополяни

У Тернополі відбулася відкрита першість області зі змішаних єдиноборств ММА. Участь у турнірі взяли діти, юнаки, юніори і дорослі. Змагання проходили у спорткомплексі «Політехнік».

ad4f27cdf4f40ffe9bfe777789f607f3

Близько сотні борців з Тернопільської, Івано-Франківської, Київської, Рівненської, Хмельницької, Закарпатської та Волинської областей мірялись силою та майстерністю.

Представники місцевого спортклубу «LifeStyle» достойно проявили себе на змаганнях, виборовши призові місця.  Серед наймолодших Роман Коцюба переміг у двох вікових категоріях (10-11 років та 11-12 років).

У ваговій категорії до 61 кг перемогу здобув Валерій Рибін, у категорії до 66 кг – Максим Предко. Загалом тернополяни вибороли друге командне місце.

Наставник спортсменів Владислав Назарук зазначив, що здобуті призові місця — результат наполегливості та регулярних тренувань.

Джерело: НОВА Тернопільська газета