Файне місто

На Тернопільщині збудували автоматизовану теплицю

polikarbon_4a2У Суразькому лісництві, що у Кременецькому районі, збудували сучасну автоматизовану теплицю площею 72 квадратних метрів.

Про це повідомляє Управління лісового та мисливського господарства.

Крім головних лісоутворюючих порід, у теплиці планують вирощувати декоративний садивний матеріал для озеленення, який підприємство планує реалізовувати для населення. До речі, вегетація цих рослин у тепличних умовах починається значно раніше. Крім того, сіянці з теплиці є генетично стійкішими, ніж звичайні, тобто менше піддаються впливу хвороб і шкідників лісу, – розповідає  головний лісничий ДП «Кременецький лісгосп» Роман Іваницький.

Теплицю облаштували системою туманного зрошування, яка дозволяє рівномірно розподіляти вологу по всій площі. Відтак вона не заливає кореневу систему рослин, як при звичайному поливі та убезпечує рослини від загнивання коренів, начисуючи при цьому живці достатньою кількістю вологи.

Вирощений посадматеріал використовуватимуть для потреб лісництва й лісгоспу. З теплиці вирощені сіянці лісових порід і вкорінені декоративні живці пересадять у відкритий ґрунт лісового розсадника.

One Response to На Тернопільщині збудували автоматизовану теплицю

  1. Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ коментує:

    Виправте, будь ласка, прізвище головного лісничого. Правильно Іваницький. Дякую

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK