Файне місто

На Тернопільщині школи перевіряють на дотримання вимог пожежної безпеки (ФОТО)

На Тернопільщині тривають перевірки стану техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів, закладів відпочинку і оздоровлення державної та комунальної форми власності.

Про це повідомляє Управління ДСНС в Тернопільській області.

На сьогодні в області підлягають перевірці 1390 об’єктів, з яких 1297 належать до закладів освіти та науки, 70 – до охорони здоров’я, 18 до сфери соціального захисту населення та 5 закладів відпочинку й оздоровлення державної та комунальної форми власності.

01.jpg

Наразі перевірено понад 40% від запланованих, за результатами керівникам вручено приписи, в яких запропоновано до виконання 9800 заходів. За грубі порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, чи невиконання приписів про усунення порушень, притягнуто до адміністративної відповідальності 649 посадових осіб.

В дев’ятьох  випадках встановлено порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, що створюють загрозу життю й здоров’ю людей та, відповідно до статті 68 Кодексу цивільного захисту України, підготовлено позовні заяви для звернення до адміністративного суду про припинення експлуатації цих об’єктів.

02.jpg

Найбільш поширеними порушеннями є відсутність систем автоматичної пожежної сигналізації, обробки дерев’яних конструкцій вогнетривким розчином, нормативної кількості первинних засобів пожежогасіння, блискавко захисту, а також порушення в облаштуванні та експлуатації електромережі, несправність зовнішнього протипожежного водопостачання, недотримання в належному стані шляхів евакуації та інше.Завершать перевірки до кінця грудня цього року, за результатами дане питання буде розглянуто на регіональній комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK