Файне місто

На Тернопільщині розташувалася українська “Ніагара” (фото)

Знаєте, що є спільного у Тернопільської області зі штатом Нью-Йорк? Це наявність величного водоспаду. Однак, наш Джуринський водоспад донині залишається в тіні свого більш “розкрученого” сусіда – Ніагарського водоспаду.

Але, побувавши в маленькому селі Нирків, ви зрозумієте, що незаслужено. Дістатися туди досить складно: громадський транспорт практично не заїжджає в таку глибинку, а ось на автомобілі можна – від Тернополя Нирків відділяють близько 250 км.

Але такий шлях подолати точно варто заради чудових пейзажів! Це один з найбільших українських водоспадів: цілих 16 метрів бурхливої гірської води, яка з шумом прокладає собі дорогу. Через потік вимощений невеликий місток, а зовсім поруч розташувалися руїни Чорногородського замку, тому ефектні фотографії – гарантовані. І якщо ви все-таки вирішите вирушити в цю частину України, рекомендуємо вам захопити з собою намети та купальні костюми – звідси точно не захочеться їхати як мінімум кілька днів.

Vsviti 

Джурин фото: Stepan Сhopyk
Джурин фото: Stepan Сhopyk

One Response to На Тернопільщині розташувалася українська “Ніагара” (фото)

  1. Тарас коментує:

    Це який грамотій до Ниркова 250 км нарахував? Це хіба туди і назад. Спитайся в Ґуґла, як не знаєш. Тернопіль-Нирків по найдовшому маршруту 160,2 км…

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK