Файне місто

На Тернопільщині побували благодійники з Голландії

Співпрацюють голландці із Тернопільською обласною організацією товариства Червоного Хреста України вже впродовж трьох років. Саме Червоний Хрест розподіляє іноземну допомогу між районами нашої області. Допомога призначена здебільшого для медичних установ, закладів освіти, сфери соціального захисту, а також для внутрішньо переміщених осіб.

72be65a17a8445b1be7631640ba77686-678x381

«Дуже легко нам в Нідерландах приносять допомогу, іноді так багато, що не встигаємо відправляти. Якщо раніше відправляли одну – дві вантажівки в рік, то тепер, цьогоріч, відправили 13 вантажівок. Інколи маємо стільки речей, що доводиться відмовляти людям, говорячи, що не має змоги відправити та передати стільки речей. А взагалі всі речі відповідають нашим нормам», – ділиться секретар організації Анн Зван.

Така допомога поступила у Байковецьку об’єднану територіальну громаду, зокрема Байковецьку та Лозівську школи. Голландські благодійники першочергово зустрілись із сільським головою Анатолієм Куликом, який привітав та щиро подякував небайдужим гостям із великим серцем, за надані парти школі та матраци для садочку.

Волонтери побували там, аби подивитись куди надходить їхня гуманітарна допомога, як її використовують та де і кому така поміч ще потрібна. Нікого із дітей школи та садочку не залишили без уваги, щирості, доброти та подарунків.

Також відвідали найбільш потребуючих осіб – багатодітну матір та людину із обмеженими фізичними можливостями.

«Це не є адресна допомога, ми її розприділяємо по всій області. Одна із машин попрямувала до Заліщик Монастириськи, до інших сіл Тернопільського району, ми практикуємо одну машину на район», – розповідає Олександра Бригадир – голова Тернопільської обласної організації товариства Червоного Хреста.

Лозівській ЗОШ I – III ст. подарували саджанці славнозвісних голландських тюльпанів.

Благодійна організація налічує 80 волонтерів, базується у голландському місті Аппендорф. Голландці стверджують, що Тернопільщині надаватимуть допомогу й надалі усіма можливими зусиллями, доти, допоки цього потребуватимемо. Коли Україна стане більш економічно сильною та їхньої допомоги уже не знадобиться, тоді спільно із нами допомагатимуть іншим країнам.

Христина Капустинська, Свобода
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK