Файне місто

“На сьогоднішній день ми маємо право працювати без будь-яких обмежень”, – директор ТОВ “Тернопільтепло” (Документ)

e521e1d118bbe2d8948ce00f5fb19e91_M8 червня, активісти помітили, що на територію котельні по вул. Купчинського, 14а у Тернополі заїхала фура із торфом. Мовляв, на час ведення слідчих дій щодо законності роботи торф’яної котельні, альтернативне паливо туди не мали б завозити. Втім, кажуть в ТОВ «Тернопільтепло», це не так і усі дії підприємства є законними і вони мають на це відповідні дозволи.

Так, після подій наприкінці травня, коли громада та активісти блокували автомобіль з торф’яною крихтою, люди керувалися документом застарілої давності. У пред’явленою ними папері йшлосяпро те, що підприємство не має права працювати, бо дозвіл на роботу, нібито, наданий ТОВ «Тернопільтепло» лише в опалювальний період.

— Зараз ми маємо іншу, нову норму про те, що ми маємо право працювати круглий рік. Ми офіційно звернулися в Державну екологічну інспекцію в Тернопільській області для публічного роз’яснення. У наданій відповіді бачимо, що на сьогоднішній день ми маємо право працювати без будь-яких обмежень у часі, — каже директор ТОВ «Тернопільтепло» Андрій Дмитраш.

Тож усі дії громади та активістів, які перешкоджають роботі підприємства є незаконними. Адже вриватися на територію котельні, а це об’єкт підвищеної небезпеки, що дозволяв собі активіст Ігор Котляр, прикриваючись посвідченням помічника депутата міськради, є відверто абсурдним. Взагалі, згідно правил, аби просто потрапити на територію котельні, кожен повинен пройти інструктаж, одягнути необхідне спорядження, отримати дозвіл. Та цього звісно не було.

— Все це можна назвати не інакше, як криміналом зі сторони деяких активістів, які шукають дешевого піару. Тому, в свою чергу, ми фіксуємо кожну годину простою підприємства (вже нарахували чотири, що підтвердили і самі блокувальними) і виставлятимемо рахунки цим «активістам» і через суд відшкодовуватимемо своє. Якщо громада чи активісти вважають наші дії чи роботу підприємства незаконними, то нехай звертаються до суду і доводять свою правоту. Ми ж керуємося дозвільними документами і діємо в межах закону і відповідно реагуватимемо на блокування роботи котельні, — додає директор ТОВ «Тернопільтепло».

Керівництво підприємства стверджує,що в жодному разі не хоче іти на провокаційні дії і виступає лише за мирне врегулювання конфлікту, що виник. Втім, для цього потрібне порозуміння сторін.

Пропонуємо тернополянам ознайомитися із публічним роз’ясненням щодо цього питання від Державної екологічної інспекції Тернопільської області:

unnamed_17.jpg

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK