Файне місто

Міська рада Тернополя знайшла заміну поламаному авто мера

Закупівля нового автомобіля відбулася за всіма вимогами законодавства України.  Було двічі оголошено про відкриті торги через електронну систему «ProZorro».

Найдешевша пропозиція в класі машин TOYOTA Camry 2017 року виявилася по акційній ціні від компанії Тойота (718 тис. грн. з додатковою комплектацією, зимовою гумою). Інші автомобілі комплектації Тойоти вартували від 800 тис. грн. Авто аналогічної комплектації, значно дорожчі і технологічно складніші в обслуговуванні. Інших пропозицій щодо продажу на суму, що була запропонована в умовах закупівлі, так і не надійшло. Весь перебіг торгів можна прослідкувати на сторінці «ProZorro».

Автомобіль використовуватимуть як для мерії так і для офіційних делегацій

Передчуваючи «хвилю» обурення з боку окремих активістів, відразу всіз заспокоїмо:

По-перше, нова автівка – це не особистий автомобіль міського голови. Він купується на баланс міської ради Тернополя і лише тимчасово буде виділений для потреб мера. Згодом він може бути використаний для інших потреб міста. Наприклад, для зустрічі та перевезення іноземних делегацій та гостей міста з інших регіонів Україні.

db6d1118f0a8ce33e9f00753134e767d_XL-768x451По-друге, старе службове авто, яким досі користується міський голова, просто «сиплеться». Це дійсно старе авто без лапок. Прикладом цього може служити ганебна ситуація з поломкою авто Надал посеред дороги.

Аналогічний випадок трапився у вереснію, коли машина зламалася просто у полі по дорозі до Києва. Водій і мер 2 години чекали поки приїде евакуатор. Зрозуміло, що того дня мер в Київ так і не доїхав.

По-третє, міський голова Тернополя не може їздити у справах на ровері. Як би цього хтось і не бажав. Робочий день мера передбачає до 10 зустрічей у різних частинах міста. Це не лише ділові зустрічі, це й контроль за виконанням ремонтних робіт у дворах та міжбудинкових проїздах тому відповідне рішення щодо заміни авто міська рада прийняла у змінах до бюджету.

На чому їздять мери інших міст

До речі на значно кращих автівках їздять мери інших міст України. Мова йде лише про службові авто.

Київ
Міський голова столиці Віталій Кличко роз’їжджає у муніципальних справах на позашляховику Toyota Sequoia. Ціна такого джипу перевищує 3 млн гривень.

Ужгород

Депутати міської ради Ужгорода виділили для міського голови Богдана Андріїва 1,5 млн гривень на придбання нової автівки. Мера головного міста Закарпаття не влаштувала його теперішня службова TOYOTA Camry (яка повністю влаштовує мера Тернополя). Тепер Богдан Андріїв їздить у службових справах на елітному автомобілі за 1,5 млн.грн.

 
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK