Файне місто

Мама трьох дітей з Тернополя розповіла, як можна працювати й виховувати дітей

Супермама. Тернополянка Ольга Татакіна одночасно виховує трьох діток і працює. Найстаршому Артемчикові 5, Максимкові 2,5, а маленькій принцесі Віолеті – півроку. Оля не просто багатодітна мама, а й жінка, яка все встигає. До того ж вона жодного разу не була в декретній відпустці. Як їй вдається, далі у сюжеті Медіатор.

Довкола молодої мами гуртується малеча. Ольга читає казку, аби на вчинках героїв книжки, навчити діток розпізнавати добро і зло.

Попри щільний графік багатодітна мама активно працює над розвитком своїх чад.

– Ми ліпимо, малюємо, граємося. Артем ходить на танці, футбол – шість днів в тиждень зайнятий. Проводити з дітьми час дуже важливо, – розповідає мама Ольга Татакін.

Повноцінного декрету в Олі не було. Жінка, переконана, улюблену роботу можна успішно поєднувати з вихованням діток. Вона завжди усміхнена, наче не помічає домашньої рутини, оперативно впорядковує хатні справи й береться за рахунки однієї з найбільших аграрних компаній України. Друзі часто запитують, як встигає. Вона ж каже весь секрет у дітях.

– Я легко даю зрозуміти у вас одна батарейка, а в мене їх три. Вони заряджають енергією якою я можу ділитися зі всіма .

Та попри відмінний настрій, зізнається пані Ольга, важливо правильно розраховувати свій час.

– Діти – це найважливіше, але окрім цього потрібно заробляти, тому правильно організований робочий день – секрет мого успіху, – ділиться мама Ольга.

Левова частка обов’язку в сім’ї Татакін – тата. Про таку велику сім’ю, зізнається Вадим, й не мріяв. Але як виявилось, то велике щастя.

– Чим більше, тим ліпше. Нас п’ятеро, як п’ять пальців, кожен пальчик – велика сила, – каже чоловік Ольги Вадим Татакін.

Декілька вільних годин у подружжя з’являються завдяки бабусі. Мама Олі, пані Ліля, зізнається, – допоки діти працюють, трійко малят тішать її серце. Передавши діток в надійні руки, Оля з мами перетворюється в ділову жінку.

– Дітей залишаю вдома, бо всі розуміють, мама любить працювати, тут аналогічна є сім’я, яку не можу підвести, – каже головний бухгалтер в Агрохолдингу «МРІЯ» Ольга Татакін.

Вже сім років Ольга Татакін працює бухгалтером в Агрохолдингу «МРІЯ». І за цей час встигла піднятись кар’єрними сходинками. Разом з Олею у кабінеті – шістнадцять колег. Усі – одна команда.

– Робота в Агрохолдингу ніколи рутинною не буває, це завжди розвиток, це завжди нові цілі та прагнення і нереальне задоволення, – головний бухгалтер в Агрохолдингу «МРІЯ» Ольга Татакін.

Допоки Оля на роботі, вдома для неї готують сюрприз до Дня Матері. Аби привітати неньку, чоловіча половина сім’ї розробила цілий сценарій. Спочатку виступи, а потім квіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK