Файне місто

“Липовим” правоохоронцем зайнялася прокуратура

Прокуратурою Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.15, ч. 3 ст. 190 КК України (закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах).

гроші

Розслідуванням встановлено, що тернополянин, представляючись учаснику АТО керівником правоохоронного органу, обіцяв посприяти в отриманні у власність об’єкта нерухомості. Реалізовуючи свій злочинний намір він у лютому 2018 року зустрівся із АТОвцем у м.Тернополі і запевнив останнього, що без його допомоги той не зможе отримати гаражне приміщення у столиці. При цьому шахрай зазначив, що за вирішення питання щодо одержання гаража у власність чоловік повинен віддати йому 2000 доларів США та ще 8000 доларів США для передачі іншим особам. Насправді пройдисвіт не мав наміру передавати комусь вказані кошти, а збирався їх привласнити.

Шахрай був затриманий правоохоронцями після перерахування на його картковий рахунок учасником АТО 250 000 гривень для нібито вирішення питання щодо одержання гаражного приміщення у власність в м. Києві. Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочину ч.2 ст.15, ч. 3 ст. 190 КК України.
Розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK