Файне місто

Хулігану, який взимку стріляв по вікнах на «Дружбі», обмежать волю на два роки

thumb_699283_news_mДва роки обмеження волі дав суд 18-річному Ярославу з Тернополя, який у січні цього року розважався, стріляючи по вікнах автомобілів та кількох помешкань на «Дружбі» із пневматичного пістолета. Молодика визнали виновним у грубому хуліганстві – ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу, передає “20 хвилин”.

Поліція після затримання хлопця повідомила, що, за його словами, він випробовував на влучність та справність новопридбаний пневматичний пістолет.  За такі «випробовування» суд і покарав його, винісши йому вирок на початку жовтня 2017. Як йдеться у документі, чоловік нахуліганив на кількох вулицях мікрорайону «Дружба». Зокрема, 14 січня правопорушник стріляв із пневмата «МАКАROV»» металевими кулями по вікнах  гуртожитку  профтехучилища на Карпенка і пошкодив сім склопакетів вікон. Потім зробив кілька пострілів у вікно квартири на Курбаса. Далі – на вул. Миру у вікно маршрутки №16. І знову повернувшись на Карпенка, почав стріляти по вікнах автомобілів – спершу «Шевроле Авео», потім –  «Мерседес Бенц 200Д», на вул. Миру  –  у «Мерседес Віто», «ИЖ-2717-230», на вул. Дружби –  «Вольксваген Гольф 6». Продовжував «випробовувати»  пневмат і вночі – уже 15 січня. Зокрема, на вул. Яремчука стріляв у «ВАЗ 21063», на вул. Дружби – в «Мерседес Е320», на вул.  П.Орлика – «ВАЗ-2109», «Сітроен Берлінго», «Опель комбо». На вул. Юності – «Вольксваген Туарег».

В загальному хлопець «настріляв» майже на 19 тис. грн матеріальної шкоди. Обвинувачений свою вину у суді визнав, щиро розкаявся і просив суворо не карати.
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK