Файне місто

Громадські організації Тернополя пікетуватимуть поліцію через арабів

IMG_294715 лютого громадські активісти міста проведуть «Марш честі» та  будуть пікетувати поліцію. Вони вимагатимуть завершення розслідування по студентах-іноземцях, які причетні до розбещення малолітніх дівчат. О 12:00 вони зберуться біля пам’ятника Данилу Галицькому.

Візьмуть участь в марші ЦК «Азов», «Правий сектор»,  «Greenline Front Тернопіль»,«Студентська Свобода», «Самооборона», «Права Молодь», «СС Галичина» та інші організації.

– Справа відкрита, але всі чотири араби вже виїхали з країни півтора-два тижні тому. Ми будемо вимагати завершення розслідування і покарання винних. Також вимагатимемо, щоб провели внутрішнє розслідування між правоохоронцями та довели слідство до кінця, оголосивши їх в міжнародний розшук, – говорить представник ЦК «Азов» Назар Смик.

З питаннями до керівництва активісти підуть у медичний університет:

– Викличемо ректора і декана, щоб вони пояснили ситуацію та попередимо їх, щоб вони слідкували за своїми студентами,  – каже Назар Смик.

Юля Швець


3 Responses to Громадські організації Тернополя пікетуватимуть поліцію через арабів

 1. Антифа коментує:

  СС Галичина? Нічого не попутали? Це що ж… у нас нацизм процвітає?

 2. Олександр коментує:

  Для керівництва медичного гроші вище всього. Їхні іноземні студенти – розпускники неповнолітніх, содома і гомора в їхніх гуртожитках, селфі з покійниками, смердючі і грязні в побуті, зверхні до нас українців, особливо до дівчат, постачальники небувалих до цього в нас хвороб – ось неповні досягнення наших ректорів, які за грошима іноземців втратили совість і честь.

 3. Олексій коментує:

  Неповнолітнім треба ночами дома сидіти, а не лазити по нічних клубах у пошуках пригод. Всі ці “неповнолітні” йдуть в квартири до арабів добровільно.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Пошук

МИ У FACEBOOK