Файне місто

Голова облради Віктор Овчарук привітав захисників на Луганщині (фото)

4Напередодні Дня Збройних сил України Віктор Овчарук та заступник голови ОДА Олег Валов побували у Лисичанську. Вони відвідали наших воїнів військової частини польова пошта В1428, а також правоохоронців, які захищають на Луганщині мир та спокій.

«Мужні українські вояки боряться з терористами та окупантами на Сході нашої держави. Вони стали символом незламності та хоробрості. Привітати їх напередодні Дня Збройних сил України безпосередньо на місцях дислокації – це лише маленька часточка тої величезної поваги до військовослужбовців, які ризикуючи життям, стримують ворога, і маленька часточка глибокої вдячності за те, що не вривається окупант до наших домівок», – зазначив Віктор Овчарук.

Очільники області відвідали різні підрозділи військової частини, ознайомилися із побутовими умовами військовослужбовців та передали їм продукти, серед яких і солодощі, а також зварювальний апарат та генератор. За словами Віктора Овчарука, привезли ті речі, які вкрай необхідні воякам на Сході і які вони просили.2

Під час урочистостей, присвячених 25-річчю Збройних сил України, які відбулися у Лисичанському будинку культури, Віктор Овчарук та Олег Валов за мужність та відвагу вручили солдатам та офіцерам відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації. «Ви – герої, – наголосив Віктор Овчарук. – Ви – наша гордість. Кожен з Вас – гідні сини та доньки України. Адже не ховаєтеся за спинами інших, а чесно та самовіддано виконуєте свій обов’зок, бороните нашу державу від ворога. Низький уклін кожному з Вас за мужність та відданість. Нехай Вас оберігає Господь!».

Привітали наших захисників на Луганщині і актори Тернопільського драмтеатру – вони приїхали у гості із виставою «Сватання на Гончарівці».

3


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK