Файне місто

Фіналіст “Голосу Країни” Андрій Лучанко змінив ім’я і презентував новий кліп (ВІДЕО)

Фіналіст телепроекту “Голос Країни”, також учасник нинішнього сезону проекту “Х-фактор” Андрій Лучанко змінив ім’я, кардинально поміняв образ і презентував новий кліп на пісню “Полети”.

Український співак здивував своїх шанувальників новим образом у кліпі “Полети”, пише “Gazeta.ua”. Дебютна робота проекту LUKA просякнута брутальністю і любов’ю. Ідея кліпу належить самому Андрію, в ньому він показує історію своїх минулих відносин і переживань. Головною героїнею кліпу стала відома українська модель Nana Tassi, яка відмовилася від одного з вигідних контрактів заради участі в зйомках. Сам же кліп знімався в 3 містах України: в Тернополі, у Львові та в Києві. Одна зі сцен кліпу була знята в двоповерховій квартирі одного з тернопільських художників, яка була наповнена ароматами фарб і масел. Протягом усього кліпу герої знаходяться в русі – натякаючи глядачам на те, що щастя це момент і його потрібно ловити.

“Ця робота особлива для мене, коли я писав пісню” Полети “саме така картинка була у мене в голові. Ця пісня є саундтреком моїх минулих довгих і досить складних відносин”, – розповів LUKA.


Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK