Файне місто

“Дуже пишаюся своїми синами”, – голова Тернопільської обласної ради

Віктор Овчарук – голова Тернопільської обласної ради, наародився 15 липня 1974 року в селі Іване-Пусте Борщівського району. У 1993 році закінчив Чемеровецьке медичне училище, а у 2000-ому — Тернопільську державну медичну академію. Пройшов шлях від фельдшера ФАПу до начальника управління надання медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. У жовтні 2015 року призначений на посаду заступника голови ТОДА, а у грудні 2015 р. обраний головою Тернопільської обласної ради. Одружений. З дружиною Ларисою виховують двох синів.

— Не буду оригінальним, якщо зауважу, що надання безвізу Україні, безперечно, одна із найважливіших та найяскравіших подій для держави у 2017-ому. Надто багато за нього заплатили українці та довго чекали, але нові можливості сприятимуть позитивним змінам і в нас самих, а отже, і в нашій країні.

Не може не тішити значне перевиконання бюджетів в області, адже з’являється можливість додаткових добрих справ на Тернопільщині.  Наприклад, на фінансування галузі освіти в 2017-ому
спрямовано 312,3 млн. грн., охорони здоров’я — 500,2 млн. грн., соціального захисту та соціального забезпечення — 52,2 млн. грн., культури та мистецтва — 53,6 млн. грн., фізичної культури та спорту — 15,4 млн. грн. А це все — відновлені амбулаторії, новітнє обладнання лікарень, додаткові комп’ютерні класи, відремонтовані бібліотеки тощо.

Дуже пишаюся своїми синами. Старший у цьому році успішно закінчив перший курс вишу, менший закінчуватиме молодшу школу, також вчиться відмінно.
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK