Файне місто

Дохід від здачі молока впливає на нарахування субсидії

З 1-го травня запроваджено новий механізм надання житлових субсидій. Сьогодні, 14 травня, місцеві управління соціального захисту розпочали перерахунки субсидій за новим порядком.

абонплата за газ в украине

За словами директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Вадима Боярського, дохід від здачі молока впливає на нарахування житлових субсидій.

— Доходи від реалізації молока впливають на нарахування житлових субсидій. Якщо раніше враховувалося 100% доходу від здачі молока, то зараз лише 30%. В Збаразькому районі були такі випадки, що було багато нараховано суми за здане молоко. Тобто, якщо людина в період доходу здала молока на 10 тисяч гривень, то в дохід для призначення субсидії врахується тільки 30% від 10 тисяч, — розповідає директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Вадим Боярський.

Щоб переоформити субсидію люди можуть звернутися до всіх житлово-комунальних установ або безпосередньо в управління соціального захисту.

Доба

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK