Файне місто

Чоловіка з Тернопільщини жорстоко побили під Варшавою через… стілець

pobyttiaЖиттю 52-річного жителя Тернопільщини, якого 3 травня жорстоко побили у населеному пункті Глоскув під Варшавою, не загрожує небезпека.

Чоловік отямився після успішної операції, але поки що не говорить. Реагує кивками голови на запитання. Уже сьогодні, у вівторок, до нього мають приїхати син та сестра, пише Gazeta.ua з посиланням на “Укрінформ“.

“Зараз життю пана Миколи ніщо не загрожує: напередодні його оперували. Він опритомнів, перебуває далі на лікуванні. Лікарі ще не дають згоди на його прослуховування як свідка. Однак, як тільки це стане можливим, поліція і прокуратура зможуть взяти у нього свідчення”, – повідомила консул, яка в суботу вранці відвідала потерпілого.

Консульський відділ посольства України допоміг родині потерпілого – старшому сину і сестрі – у позачерговому отриманні польської візи у консульстві РП у Луцьку.

Чоловік перебуває на лікуванні у варшавському госпіталі МВС Польщі. У п’ятницю 11 травня його стан різко погіршився. Медики повідомляють, що утворився тромб внаслідок крововилову в мозок. Стан пацієнта був критичний — він не притомнів, пише forpost.

Товариші Андрій та Руслан розповідають, що після побиття його одразу привезли до лікарні і зробили томографію, яка показала, що загрози життю немає. Українці згадують, після побиття Миколай, ще був притомним і навіть дійшов з ними до дому.

Представниця Об’єднання водних спілок пані Ґражина, де працює постраждалий українець, особисто наполягає на розслідуванні справи і вважає, що українець не заслуговував на таке. Жінка розповідає, в день нападу Миколай був вихідний і разом з друзями пішов відпочивати. Судячи з усього бійка відбулася на побутовому ґрунті.

Побратими українця Андрій та Руслан запевняють, той хто замовив побиття Миколая знає, де вони живуть і раніше часто пропонував роботу Миколаю та завжди вітався з чоловіками при зустрічі. Причину побиття називають безглуздою – через стілець. Буцімто сталася сварка між поляком та українцем, які були обидва напідпитку біля кафе, обмінялися люб’язностями і розійшлися, а згодом компанію українців наздогнала машина з молодиками.

Троє чоловіків працюють у Глоскові в Асоціації водних товариств і займаються очищенням меліораційних ровів. Постраждалий приїхав на роботу до Польщі на початку березня.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK