Файне місто

Ветерани АТО облаштовують квартири, які виділив «Креатор-Буд» з ініціативи Ігоря Гуди

1Тривають ремонти та підготовчі роботи у квартирах, які будівельна компанія «Креатор-Буд» виділила ветеранам АТО. Незабаром Герої-ветерани почнуть заселятись в помешкання. Загалом бійцям, які мали найбільшу потребу, виділили 12 квартир. Власників визначала комісія, до складу якої увійшли бійці АТО, волонтери, ветерани.

Одним з перших сертифікат на квартиру отримав знаний у Тернополі Отець, військовий капелан Іван Гуня. Священик — колишній афганець, після війни вирішив присвятити своє життя Богу. З самого початку війни на Сході підтримував бійців, несучи службу на Сході. Іван Гуня рятував поранених і фізично, і духовно. Розшукував зниклих і вивозив тіла з поля бою, зараз він займається звільненням полонених.

В Івана Гуні — восьмеро дітей, сім’я жила в церковному приміщенні, не маючи власного житла. Дружина отця пані Мирослава каже, що і для них, і для інших сімей подарована квартира значить дуже багато.

— Чоловік їздить далеко, надовго, у такі небезпечні місця… Звісно, я хвилююсь, але завжди молимось з 3дітьми, щоб він щасливо вернувся додому. Мене часом питають, чим я допомагаю своєму чоловіку. Я відповідаю: тим, що не заважаю. Він вибрав собі таке життя. Зараз ми мешкаємо в службовій квартирі, вона рахується як єпархіяльна. Маємо дітей, вже є троє внуків. Знаю, що отримали квартири ті люди, які дійсно потребували, поранені, ті, які в складних життєвих умовах. Така підтримка це дуже важливо, — каже пані Мирослава.

Жінка розказує, що облаштовувати квартиру допомагають добрі знайомі, підприємці.

— Дякую Ігорю Гуді, бо якщо би він не згодився, то ми не знаю, коли б ми отримали ще. Для нас це дуже важливо, бо свого ми не маємо, то для нас це дуже велика допомога і підтримка, — зазначила пані Мирослава.

Мешкати в квартирі планують всі разом. Пані Мирослава радіє: у них з чоловіком буде окрема кімната, а дівчатка та хлопці житимуть у своїх кімнатах. Жінка радіє просторій кухні, каже, діти вподобали балкони, та навіть «позапекували» собі місця.

— Тут гарне місце, тихе таке, затишне — нам дуже подобається, — додає пані Мирослава.

Жінка радіє, адже за стільки років у них нарешті буде власне помешкання. Незабаром почнуться ремонти і в інших квартирах.
One Response to Ветерани АТО облаштовують квартири, які виділив «Креатор-Буд» з ініціативи Ігоря Гуди

  1. Тарас коментує:

    Що значить “виділив з ініціативи Гуди”? Вони взамін забрали виділені АТОшникам державою земельні ділянки…

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK